درب شیشه ای اتوماتیک اسلایدینگ – کشویی

درب اتوماتیک اسلایدینگ (کشویی) متداول ترین نوع درب اتوماتیک در جهان است. این درب به صورت استاندارد دارای 4 لنگه بوده که دو لنگه آن ثابت و دو لنگه دیگر متحرک هستند. به علت حرکت خطی و حداقل نیاز به فضا، موجب استفاده بهینه از فضای موجود فروشگاه ها و اماکن عمومی می گردند. شیشه های به کار رفته در این نوع درب به طور معمول 10mm سکوریت نشکن ایمن دُر است که می توان در رنگهای مختلف آنها را تولید کرد. هنگامی که در فضاهای موجود محدودیت دارید و یا در زمانی که که ظرفیت عبور ومرور بالایی وجود دارد درب اتوماتیک شیشه ای کشویی می تواند بهترین کارایی را برای شما به همراه داشته باشد. با این سیستم می توان ورودی هایی تا عرض 2 متر و ارتفاع 3 متر بازشوی مفید ایجاد نمود. وجود سیستم سنسورهای ایمنی خطی بین دربها و کنترلرهای هوشمند با قابلیت ضد برخورد، عابرین را در برابر برخورد احتمالی دربها محافظت می کند قیمت مناسب و کارایی بالا و نصب آسان از مزیت های درب های اتوماتیک ایمن دُر است که در اکثر اماکن تجاری وعمومی و هتلها،فروشگاهها و مراکزخرید،فرودگاهها، بیمارستانها، شرکتها وادارات دولتی و خصوصی، ساختمانهای عمومی و مناطق امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

مزایای استفاده از درب اتوماتیک کشویی

درب های کشویی که بصورت اتوماتیک عمل می نمایند به دو صورت برای مصرف کنندگان سودآور خواهند بود که عبارتند از سودآوری از طریق کاهش مصرف انرژی و هم چنین از طریق راحتی و سهولت در رفت و آمد که رضایت را در مشتریان یا مصرف کنندگان ایجاد می نماید.

اما به طور کلی اینگونه درب ها به دلیل لوکس بودن، راحتی استفاده توسط مصرف کنندگان و مشتریان، دوستدار محیط زیست بودن و ایجاد بهره وری سرمایه گذاری ، ایجاد اشتیاق در افراد برای عبور، امنیت بالا، مدلهای متفاوت در ابعاد مختلف ، راحتی نصب و نگهداری در بازار درب های اتوماتیک پرمصرف می باشند.

سیستم درب اتوماتیک اسلایدینگ، راحتی و انعطاف زیادی را ایجاد می کند که بارزترین آن ها دسترسی آسان بدون نیاز به تماس با درب است. در طیف وسیع محصولات ما می توانید بهترین را برای نیاز خود پیدا کنید که مناسب ساختمان شما باشد. این در می تواند همزمان با ساخت ساختمان و یا پس از ساخت آن نصب گردد.
این درب اتوماتیک شامل تمامی استانداردهای روبرو می باشند UL، ETL، TüV، DIBt، CE..
دربهای اتوماتیک آدُرا دارای دوام زیاد، عملکرد عالی و نظارت هوشمندانه هستند و از لحاظ طراحی هم کاملا سازگار با محیط زیست می باشند.